کد خبر: 3813

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۴, ۱۳۹۶

اکران فیلم «نگار» در جشنواره جهانی فیلم فجر

فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان با استقبال تماشاگران ایرانی و خارجی در جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد. قالانیوز؛ به گزارش تیتربرتر، بعدازظهر ۳ اردیبهشت ماه جدیدترین ساخته رامبد جوان که در جشنواره ملی فجر رونمایی شده بود، در پردیس سینمایی «چارسو» در حالی اکران شد که‌ کارگردانش بیش از همه به سالن […]

فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان با استقبال تماشاگران ایرانی و خارجی در جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآ۳۴۲۵۷۸۹-.۵مد.
قالانیوز؛ به گزارش تیتربرتر، بعدازظهر ۳ اردیبهشت ماه جدیدترین ساخته رامبد جوان که در جشنواره ملی فجر رونمایی شده بود، در پردیس سینمایی «چارسو» در حالی اکران شد که‌ کارگردانش بیش از همه به سالن نمایش شور و هیجان می‌داد.
رضا کیانیان پیش از شروع فیلم‌ از نگار جواهریان بازیگر اصلی فیلم که‌ مدیر اجرایی کاخ جشنواره هم هست و نیز علیرضا شجاع نوری یکی‌دیگر از دست اندرکاران جشنواره دعوت کرد که روی سن برای خوشامدگویی حضور داشته باشند.
رامبد جوان هم پس از دعوت به حضور روی سن با سوت زدن‌های ممتد خودش، تشویق وکف زدن‌های حاضران را همراهی می‌کرد و بعد از خوشامدگویی به زبان انگلیسی از تماشاگران فیلمش خواست که‌ برای فیلم‌ کف‌نزنند بلکه با آن کف کنند.
Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه