کد خبر: 3760

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶

۱۷هزار نفر حامی ایتام آذربایجان غربی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: ۱۷ هزار نفر در سطح استان حامی ایتام تحت پوشش این نهاد هستند.

قالا، عزیز سهندی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حامیان حمایت از ۱۰ هزار یتیم و فرزندان طرح کمیته امدادحسنین را برعهده گرفته اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: ۱۷ هزار نفر در سطح استان حامی ایتام تحت پوشش این نهاد هستند.

قالا، عزیز سهندی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حامیان حمایت از ۱۰ هزار یتیم و فرزندان طرح م۰۱کمیته امدادحسنین را برعهده گرفته اند.

وی اظهار کرد: رفع نیازهای ایتام تحت حمایت درابعاد مختلف ازجمله تحصیل، درمان، جهیزیه و سایر بخش ها مستلزم کمک های آحاد مردم نیکوکار است که در این خصوص مردم همراهی خوبی با اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) داشته اند.
وی اضافه کرد: علاوه بر عموم شهروندان برخی از ادارات نیز اقدام به حمایت هماهنگ از ایتام می کنند که این کار ستودنی است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی ادامه داد: یکی از نهادهای فعال در این زمینه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است که ۴۵ نفر حامی در این سازمان از ایتام و فرزندان طرح محسنین حمایت می کنند و قرار است که این تعداد به ۳۰۰ نفر افزایش یابد.
سهندی اظهار امیدواری کرد که نهادها و سازمان های دیگر نیز به صورت هماهنگ در این اقدام خداپسندانه شرکت کنند.
وی بر ضرورت حمایت مردم ازایتام نیازمند استان تاکید کرد و گفت: حمایت همه جانبه از ایتام نقش بسزایی در کاهش مشکلات آنها دارد.

 ۱۲۵هزارنفر از افراد نیازمند استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که ۷۰ درصد از آنها را زنان سرپرست خانوار و ۵۰ درصد را سالمندان تشکیل می دهند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه