کد خبر: 3765

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶

همایش ۱۵۰ خودروی کلاسیک در ارومیه برگزار شد

همایش خودروهای کلاسیک با شرکت بیش از ۱۰۰ خودروی کلاسیک، آفرود و اسپورت و ۵۰ دستگاه موتور رایس در مجموعه ورزشی آزادگان ارومیه برگزار شد.  قالا، رئیس هیات اتومبیل ‌رانی و موتورسواری اروم یه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش یک روزه با همکاری دانشگاه ارومیه در بخش‌های خودروهای کلاسیک، آفرود، تیونینگ […]

همایش خودروهای کلاسیک با شرکت بیش از ۱۰۰ خودروی کلاسیک، آفرود و اسپورت و ۵۰ دستگاه موتور رایس در مجموعه ورزشی آزادگان ارومیه برگزار شد.

 قالا، رئیس هیات اتومبیل ‌رانی و موتورسواری اروم

یه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش یک روزه با همکاری دانشگاه ارومیه در بخش‌های خودروهای کلاسیک، آفرود، تیونینگ و اسپورت، موتورهای سنگین و رایس و هواپیماهای رادیو کنترلی ترتیب یافته بود که با استقبال عظیم هواداران این رشته ورزشی و مهیج همراه بود.

 

۰۲رالی

فرشید حسینی افزود: آشنایی اهالی دانشگاه، اساتید و دانشجویان با این وسایل نقلیه و گسترش فرهنگ صحیح این رشته ورزشی در جامعه و جذب جوانان به سمت آن از اهم اهداف برگزاری این همایش بود.
وی اظهار کرد: ایجاد محیطی مهیج و پر انرژی در روز جمعه و پر کردن اوقات فراغت دانشجویان و مردم و تشویق رانندگان موتورهای سنگین به قانونمند کردن این رشته در سطح جامعه از دیگر اهداف این همایش بود.
وی بیان کرد: این رشته ورزشی یکی از ورزش‌های بی‌خطر است که به درستی در جامعه رواج نیافته است.
به گزارش ایرنا، در این همایش یک روزه خودروهای کلاسیک و موتورهای سنگین و اسپورت به اجرای حرکات نمایشی و مهیج پرداختند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه